Ласкаво просимо

«Агроексперт-Центр» – постачальник систем крапельного зрошення, мікро, моно-добрив, біокомплексів, ЗЗР та інших препаратів для сільського та присадибного господарства. Мета створення компанії – допомога сільгоспвиробникам отримати максимальний урожай шляхом впровадження нових технологій у виробництві продукції.

«Агроексперт-Центр» – це команда висококваліфікованих фахівців, відданих своїй справі. Головними принципами для нас є честь, професіоналізм і висока репутація, яка купується наполегливою працею.

Професійні рішення від фахівців разом з Вашою власною працею і натхненням дозволять Вам створити висококонкурентне і прибуткове сільськогосподарське виробництво.

Ми чекаємо Вас!

Детальніше

Наші послуги

ТОВ «Агроексперт-Центр» виконує роботи з проектування систем крапельного зрошення теплиць, садів, виноградників, овочевих культур, систем автоматичного поливу.

Фахівці нашої компанії створюють проекти системи краплинного поливу для поля або саду з будь-яким ландшафтом, з урахуванням всіх особливостей ділянки і побажань замовника.

Ми чекаємо Вас!

Партнери

Корисна інформація

  • Визначення діаметру розвідного трубопроводу
    Розвідний трубопровід – елемент системи крапельного зрошення та служить для доставки зрошувальної води від магістрального трубопроводу до крапельної стрічки.
  • Чи можливо управляти стресом?
    Рослина – жива істота, і як властиво всьому живому, схильна до стресу. Що таке стрес у рослин? Це переважання реакцій розпаду над синтезом, коли рослина тільки
  • Класифікація ЗЗР
    Засоби захисту рослин діляться на хімічні засоби захисту і біологічні. Хімічні засоби захисту рослин називають пестицидами.

Контакти

18000 м. Черкаси, проспект Хіміків, 3

+ 38 068 149 15 41

+ 38 095 420 25 70

agroexpertc@gmail.com

Отримати індивідуальну консультацію