Jiffy

Торф’яні субстрати Jiffy виробляються в Естонії з високоякісного сфагнового торфу. Чистий від бур’янів, хвороб і різних домішок, має однорідну структуру, високу водну і повітряну ємність.

Субстрати Jiffy містять новий набір базових добрив FBF (Florafleur Base Fertilizer) виробництва компанії Yara, який забезпечує добрив NPK і довгостроковий оптимальний рівень вмісту мікроелементів, необхідних для рослини. Стандартної формулою заправки субстрату є TBF 17-10-14 + МЕ в хелатній формі, але існують і інші варіанти заправок. Та кож субстрат може бути змішаний з глеем і перлитом.

Все субстрати Jiffy оброблені змочувальним агентом FIBA-ZORB для максимально швидкого змочування і рівномірного розподілу вологи. Зволожуюча речовина FIBA-ZORB широко застосовується в усьому світі для обробки субстратів на основі торфу.

Видатним якістю FIBA-ZORB є його здатність сповільнювати процес висихання торф’яного субстрату. Максимальний обсяг всмокталась води є гарантією того, що процес висихання затягується порівняно з грунтовими субстратами, необробленими FIBA-ZORB; тому інтервали між поливом можна істотно збільшити. Це дуже вигідно для виробників рослин в контейнерах, так як термін реалізації рослин значно збільшується.

Вся продукція Jiffy знаходиться в найвищому ПРЕМІУМ сегменті високоякісних професійних продуктів, що підтверджують численні сертифікати ISO 9001, ISO 14001, RHP і ін.

Сертифікат RHP належить Асоціації RHP, ведучому в Європі центру експертизи субстратів і матеріалів, використовуваних для поліпшення складу грунтів. Маркування RHP – це гарантія якості certifiedfor продукції для всього виробничого ланцюжка: від підготовки садівництва компонентів до кінцевого продукту. Це також гарантія відсутності насіння бур’янів, шкідників і збудників хвороб в субстраті.

Характеристика субстратів Jiffy

 Код
Фракція, мм  Добриво  17-10-14, кг/м3 рH Призначення
705 0-8 1,0 5,8 Для вирощування розсади овочевих та декоративних рослин касетним способом.
715 0-20 1,0 5,8 Для вирощування рослин овочевих, плодових і декоративних культур в горщики діаметром 11 см.
726 20-40 1,0 5,8 Для вирощування балконних, декоративних та інших квіткових рослин. Призначений для горщиків діаметром 11 см і більше. Субстрат володіє добре дренованою і стабільною структурою.