ПОСЛУГИ

ПРОЕКТУВАННЯ СИСТЕМ КРАПЕЛЬНОГО ЗРОШЕННЯ

Наша компанія виконує роботи з проектування систем крапельного зрошення теплиць, садів, виноградників, овочевих культур, систем автоматичного поливу.

Одна з головних проблем сільського господарства – раціональне використання водних ресурсів і добрив для поливу різних культур, висаджених у відкритому грунті або теплиці.

Ідеальним рішенням таких проблем є різні системи поливу:

Крапельний полив використовують практично для всіх видів рослин (овочеві, плодово-ягідні, декоративні та ін.). Проекти крапельного поливу розробляються як для невеликих присадибних ділянок, теплиць так і багатогектарних площ). Для поливу багаторічних культур (плодово-ягідні дерева, чагарники і ін.) В більшості випадків використовують багаторічну крапельну трубку. Для поливу овочевих і ягідних культур (полуниця, капуста, цибуля та ін.) В основному використовують крапельну стрічку.

Спрей полив часто комбінують з крапельним поливом для поливу рослин, які вбирають вологу не тільки через кореневу систему, а й через листя (капуста, картопля і ін.). При розведенні розсади полуниці, для поливу газонів, при тривалих атмосферних засухах для запобігання опіків листя рослин. Але також не варто забувати, що деякі рослини не люблять поверхневого поливу (цибуля, огірки та ін.), який може сприяти різним захворюванням таких видів рослин.

 

Мініспрінклерний полив використовують для теплиць, декоративних рослин, клумб. Полив відбувається через мініспрінклера і туманоутворювачі, перетворюючи струмінь води в дрібну фракцію або туман, які створюють мікроклімат навколо рослини. Створюючи проект крапельного зрошення необхідно враховувати рельєф ділянки, джерело водопостачання, тип висаджуються культур (вид, відстань між рослинами і рядками), вид грунту (піщаний, глинистий, чорнозем і т. Д.) і інші важливі нюанси.

Перш ніж приступити до проектування системи поливу, необходімоподготовіть наступну інформацію:

План ділянки або території, що підлягає поливу, в масштабі.

Дані про точку підключення води, включаючи статичний тиск і доступний натиск.

Тип води для поливу (питна, непитна оброблена, з підземного джерела і т.д.) і її характеристики, оскільки якість води може істотно вплинути на функціонування і довговічність систем крапельного поливу.

Тип грунту (необхідний для визначення відстаней між крапельницями і трубопроводами).

Планування (необхідна для визначення напрямку прокладання трубок краплинного поливу і уточнення відстаней або виділення окремих зон поливу, при необхідності): місцеві умови, включаючи перепади висот, місцеві кліматичні характеристики та інші особливості території.

Фахівці нашої компанії створюють проект системи крапельного поливу для поля або саду з будь-яким ландшафтом, з урахуванням всіх особливостей ділянки і побажань замовника.

ТОВ «Агроексперт-Центр»:

– виїзд на поля господарств;

– геодезична зйомка;

– розрахунок і дизайн проектів;

– шеф-монтаж або повний монтаж;

– післяпродажний сервіс обладнання;

– надання гарантій на працездатність розрахованих систем.

Ми чекаємо Вас!