Мульчування: ефективна технологія успішного землеробства

Мульчування – це процес вкривання ґрунту або його частини органічними чи не органічними матеріалами з метою збереження ґрунту від переохолодження чи перегріву, зменшення відсотка випаровування вологи з поверхні та зменшення кількості проростання бур’янів.
Читати статтю повністю

Підземне крапельне зрошення – перспективний тренд у сільському господарстві

З моменту коли на теренах України вперше було запроваджено крапельний полив минуло близько 3х десятиліть. За цей період фермерські господарства зуміли пристосувати свої технології до світових тенденцій у аграрному виробництві. Ця частина ринку все інтенсивніше набирає обертів, а враховуючи досвід зарубіжних колег та інтерпретуючи його до своїх власних умов господарства можна досягти неабияких врожаїв.
Читати статтю повністю

Послідовність підготовки системи крапельного зрошення до зимового періоду

Залишається не так багато часу до настання постійних мінусових температур і ранкові приморозки не дають нам про це забути. Від ретельності підготовки всієї системи краплинного зрошення до правильного зберігання у зимовий період залежить довговічність її роботи, що дозволить заощадити ваші кошти.

Читати статтю повністю

Вологоутримувачі для грунтів і субстратів – гідрогель ECOFLOC

Ecofloc – це нешкідливий для навколишнього середовища накопичувач вологи вищої якості, представлений у вигляді білих гранул середньої фракції, який призначений для внесення в нерівномірно зволожений і пересушений грунт, субстрати або матеріали (такі, як кора, деревна або кокосове волокно) з метою вбирання і утримування великих об’ємів  води і поживних речовин.
Читати статтю повністю

Чи можливо управляти стресом?

Рослина – жива істота, і як властиво всьому живому, схильна до стресу.
Що таке стрес у рослин? Це переважання реакцій розпаду над синтезом, коли рослина тільки витрачає накопичені в клітинах речовини, але не поповнює запаси.

Читати статтю повністю