ДОБРИВА Smart Grow

 

Smart Grow – це серія спеціальних, рідких, висококонцентрованих, органо-мінеральних добрив на основі екстракту морських водоростей і гумату калію, збагачених амінокислотами, макро- і мікроелементами.

Основна характеристика складових Smart Grow:

* Гумат Калію – гумати синергически поєднують в собі різні фізичні, хімічні та біологічні властивості, які позитивно впливають на всі стадії онтогенезу рослин. Гумінові речовини і фульфокіслоти, що входять до складу гумату калію, активізують грунтову мікрофлору, стимулюють її зростання і розвиток, що призводить до поліпшення ґрунтових умов, збагачення грунту поживними речовинами, киснем і гумусом, а це, в свою чергу, покращує живлення і розвиток рослин, підвищує їх імунітет. Гумати пов’язують залишки пестицидів, важких металів, очищають грунт від різних хімічних забруднювачів.

* Екстракт морських водоростей – отримують з саргассових водоростей (Sargassum), ламінарії (Laminaria) і аськофіллум (Ascophyllum Nodosum). Він багатий на біологічно активні речовини, такі як альгінова кислота, натуральні амінокислоти, полісахариди, гормони і вітаміни. Бетаїн стимулює синтез хлорофілу, підсилює здатність кореневої системи поглинати воду, підвищує стійкість рослин до низьких і високих температур. Полісахариди покращують проникнення поживних речовин і води в клітини рослини а також є джерелом енергії. Вітаміни і прогормональний речовини (ауксини і цитокініни), що входять до складу екстракту водоростей, допомагають рослині синтезувати необхідні йому гормони і фітоалексини, що забезпечує імунітет і нормальний розвиток рослин. Ауксини активують ріст стебел, листя і коріння. Цитокініни стимулюють клітинний поділ і активують наземний зростання. Маннитол – потужний природний хелатуючий агент, який допомагає іншим речовинам (в баковій суміші) швидше проникати в рослину і ефективніше використовуватися рослинами, стимулює зростання, розвиток і плодоношення рослин, активує процеси синтезу і фотосинтезу, збільшує вміст хлорофілу в листках

* Макро і мікроелементи, що входять до складу Smart Grow містять унікальне збалансоване поєднання елементів, яке спеціально розроблене для задоволення потреб рослин в харчуванні протягом різних стадій розвитку і контролю за життєво важливими функціями, такі як фотосинтез, дихання, обмін речовин, забезпечуючи їх імунітет.

* Амінокислоти – виступають в якості джерела енергії для прискореного росту рослин, легко поглинаються листям і можуть виконувати роль хелатов при застосуванні їх в баковій суміші з пестицидами або іншими добривами.

Унікальний склад добрив СМАРТ Гроу, а також співвідношення якості і прийнятної ціни дозволяє їм користуватися великим попитом серед сільгоспвиробників.