Mulching film – Gerovit

Плівка Gerovit виготовляється відповідно до Європейських стандартів.
Суміш унікальної рецептури, надає плівці особливих механічних характеристик. Асортимент плівки від 800 мм до 3600мм ширини,  від 15 до 60 мкм – товщини,  1000м – довжина рулонів.

Мульчуюча плівка практично не пропускає газ CO2, що виділяється з ґрунту внаслідок розкладання органічних речовин. Концентруючись у невеликій
кількості навколо кожної рослини він сприяє росту шляхом посилення фотосинтезу. Він зберігає в ґрунті тепло протягом ночі, створюючи в прикореневій зоні сприятливі умови,які сприяють формуванню раній продукції та збільшують загальну урожайність сільськогосподарських культур.

Використання мульчуючої плівки забезпечує оптимальну вологість ґрунту, що сприяє більш ефективному використанню наявної вологи. А в поєднані з крапельним зрошенням зменшує споживання води до шести разів.

Шляхом збільшення доступної вологи, збільшується і кількість розчинених поживних речовин рівномірно розташованих у кореневій зоні. Окрім цього, мульчуюча плівка не шкодить загальним показникам якості ґрунту, не порушує його механічного складу, захищає від вітрової ерозії та не сприяє його переущільненню, захищає рослини від бур’янів та бруду.

Пропонуємо до розгляду п’ять варіантів кольору плівки для мульчування, які використовуються для різних цілей:

Чорна плівка блокує фотосинтез бур’янів, що дозволяє зменшити пестицидне навантаження. За рахунок підвищення температури в ґрунті та зменшенню чисельності бур’янів висаджені рослини швидше формують урожай.
Чорно-біла плівка відбиває сонячні промені і розсіює світло, яке сприяє фотосинтезу та росту рослин, що в свою чергу призводить до закладки раннього врожаю з більшим потенціалом. Плівка для мульчування з світловібиваючими характеристиками нагріває ґрунт з меншою інтенсивністю чим плівка чорного кольору.
Чорно-срібляста плівка вводить в оману та відлякує таких шкідників, як: трипси, попелиці, блошки, білокрилки відбиваючи ультрафіолетове
світло і освітлюючи нижню частину рослини, яка зазвичай знаходиться в тіні і є найбільш чутливою до заселення патогенів. Використання цієї плівки
для мульчування зменшить використання інсектицидів.
Матова плівка для мульчування рекомендується для більш раннього дозрівання баштанних культур. Склад плівки дозволяє теплу проникнути в ґрунт і одночасно запобігає зниженню температури у нічний час.
Прозора плівка найчастіше використовується в літній період для попередження росту бур’янів. Іноді данний варіант плівки використовується для стимулювання росту рослин з метою формування раннього врожаю.

Асортимент продукції плівки для мульчування: